Opinie klientów

O nas

Morgana F.

Jestem całkowicie zadowolona z współpracy. Tam gdzie prawniki nie dają sobie rady Pani Magdalena zawszę fachowo rozwiązywała każdy trudny temat. Mamy nietypowy biznes, z tego powodu mamy dość częste kontroli ze strony US. Za każdym razem Pani Magdalena skutecznie broni nas. Zawsze możemy liczyć na profesjonalne podejście. Jestem pewna ze kancelaria MMP potrafi poradzić sobie z każdym tematem.

Michał H.

Polecam usługi Pani Magdy, elastyczne podejście do klienta, rzeczowa i pomocna nie tylko w sprawach księgowych i podatkowych, nam pomogła w tworzeniu dokumentacji na potrzeby kontroli z PIP w naszej polskiej spółce. Duża wiedza i doświadczenie.

Tomasz K.

Współpracuję z Panią Magdą od 5 lat, z czystym sumieniem mogę polecić jej usługi. Pani Magda bezproblemowo przeprowadziła zwrot podatku z Urzędu Skarbowego z zakupionego lokalu inwestycyjnego, jest osobą rzeczową i pomocną, posiada dużą wiedzę i doświadczenie.Biuro księgowe, które można obdarzyć zaufaniem. Pełny profesjonalizm :)

Kancelaria Podatkowa MMP rozpoczęła swoją działalność rachunkowo-księgową w sierpniu 2014 roku  z inicjatywy jej założycielki Magdaleny Piłki - licencjonowanej księgowej z wieloletnim doświadczeniem w obsłudze firm. Intencją założycielki było połączenie pasji, zainteresowań, studiów z taką pracą zawodową, która jest w stanie wnieść w jej życie perspektywy i szansę na długofalowy rozwój zawodowy.

 

Od samego początku celem naszego Biura Rachunkowego jest prowadzenie profesjonalnej obsługi podatkowo-księgowej oraz świadczenie usług kadrowo-płacowych dla przedsiębiorców na poziomie gwarantującym zadowolenie klientów.

 

W latach 2014-2017 nastąpił dynamiczny rozwój Kancelarii skoncentrowany na stopniowym rozszerzeniu zakresu usług m. in. o wsparcie w założeniu firmy, postępowania podatkowe, kontrole podatkowe, obsługę deklaracji PFRON, co w dłuższym okresie czasu przełożyło się na stabilny wzrost ilości obsługiwanych firm.

 

W 2018 roku Biuro Rachunkowe otrzymało certyfikat Krajowy Znak Jakości. Jest on prestiżowym odznaczeniem nadawanym wiarygodnym i rzetelnym podmiotom gospodarczym.
 
Od lipca 2019 roku współpracujemy z Krajowym Instytutem Prawa Gospodarczego, który wspiera nas w procesie ochrony wierzytelności i windykacji. Uczestniczymy także w  programie Punktualny Płatnik, który wspiera firmy terminowo opłacające swoje faktury poprzez pozytywne wpisy w  BIG-ach i Google.
 
Kancelaria od samego początku działalności obsługuje firmy z całej Polski. Początkowo Kancelaria pracowała na programach stacjonarnych, od stycznia 2019 roku jako prekursor innowacyjności zapewniamy także obsługę księgową w chmurze z możliwością podglądu dla klienta.
 
Warto wyróżnić również fakt, że Kancelaria Podatkowa MMP Sp. z o. o. zajęła 2 miejsce w Orłach Rachunkowości w 2019 roku.

ul. Kościuszki 13/21, 05-300 Mińsk Mazowiecki 

 

 

 

 

Projekt i wykonanie Wytwórnia Marketingu

05-300 Mińsk Mazowiecki
ul. Kościuszki 13/21

05-300 Mińsk Mazowiecki
Celinów 68 A

siedziba:

NIP: 826-219--04-02

REGON: 147130071

Kancelaria Podatkowa MMP Sp. z o.o.

biuro@ipodatkowo.pl

Kontakt

Godziny otwarcia

poniedziałek-piątek 10:00 - 17:00